More Views

  • قیمت و خرید عطر Versace Eros Pour Femme ورساچه اروس زنانه

Details:

ورساچه Versace عطر جدید زنانه‌ای را بعنوان ضمیمه ای برای نسخه مردانه و محبوب عطر Eros در سال ۲۰۱۲ تولید می کند. Versace Eros Pour Femme در دسامبر ۲۰۱۴ با عنوان زن اغواگر خدایگان عشق- اروس، وارد ویترین‌های عطر فروشی‌های ایتالیا شد. این عطر زنانه در قالب شیشه ی طلایی فریبنده ای و با امضای عطرسازهای شرکت Firmenich (فرمنیش)، Alberto Morillas (آلبرتو موریلاس)، Olivier Cresp (اولیویر کرسپ) و Nathalie Lorson (ناتالی لارسون) که همگی با هم بر روی خلق ساختار این عطر کار کردند، ارایه شده است.

دوناتلا ورساچه Donatella Versace صاحب و طراح کمپانی، در رابطه با این عطر می گوید: «Eros (اروس) الهه عشق است و هدف کمپین عطر Eros Pour Femme از ارایه آن، نشان دادن قدرت زن و اغوا شدن اروس در مقابل آن است.»

ساختار این عطر Versace Eros Pour Femme ورساچه اروس زنانه، با نت‌های لیموی سیسیلی، ترنج کالابریایی و ترکیبات اناری آغاز می شود، در مرکز عطر شاهد لیمو، ابسولوت یاسمین سامباک، دم کرده ی یاسمین و گل صدتومانی هستیم و پایه عطر شامل چوب صندل، امبروکس، مشک و طعمهای چوبی گوناگون است.

شیشه این عطر گرد است و مزین است به یک نماد ستاره دریایی آزاد در قسمت مرکزی شیشه و درب آن و همچنین موتیفی یونانی و تیپیکال در قسمت لبه های شیشه. شیشه عطر از شیشه ساخته شده است و با جزییات و درب آن با زنگ طلایی متالیک تزیین شده است. به جای جعبه، شیشه عطر در کیس کوچکی که از طرفین باز می شود، بسته بندی شده است.

‎۱٬۷۷۵٬۰۰۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۱٬۷۷۵٬۰۰۰ تومان
‎۱٬۷۷۵٬۰۰۰ تومان

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۱۴
گروه بویایی گلی چوبی مشک
جنسیت زنانه
غلظت Eau de Parfum

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو