More Views

  • قیمت و فروش عطر Tom Ford Metallique تام فورد متالیک

Details:

تام فورد Tom Ford از جدیدترین عطر خود یعنی متالیک Metallique رونمایی کرد که با عناوین با اراده، بی‌پروا و بسیار اعتیاد‌آور معرفی شده است و در قالب پوششی فلزی از آلدهیدها و گل‌هایی تشکیل شده که زرهی معطر و براق را در تضاد با ترکیب گرم و کرمی چوب‌ها و بلسان‌ها نشان می‌دهند.

«عطر Tom Ford Metallique تام فورد متالیک که با درخششی ظریف شکل داده شده، تحسین‌کنندگانش را مسحور درخشش پرتپش زنانگی مدرن و مصمم می‌کند که با اراده، درخشان و در شکوفایی کامل است. زره پردرخشش آلدهیدهای اعتیاد‌آور هسته‌ی پرطنین عطر را که سرشار از گل‌های سفید پرحرارت است، مانند ونوسی فلزی در آغوش گل‌ها، می‌پوشاند.

پوشش فلزی آلدهیدهای بسیار سبک مانند لباس زرهی پرنقش ‌و نگاری، عطر را همچون پوست دوم باز کرده و ترنج سبز تازه و فلفل صورتی سیری‌ناپذیری با برخورد با یکدیگر، اثر اولیه عطر را تقویت می‌کنند.

رایحه‌ی میانی گلی ادکلن Tom Ford Metallique تام فورد متالیک، پشت ظاهر آرام و خنکش، با کنار هم گذاشتن شکوفه‌های ظریف و سفید اوبپین (زالزالک) و موگه {گل برف} با شهد مخدرمانند گل آفتاب‌پرست تقویت می‌شود.

رایحه‌ی گیاه مشک‌دانه با پیچ‌ و تاب چوبی بلسان پرویی به این ترکیب گرما می‌بخشد. رایحه‌ی ملایم وانیل و لایه‌ی کرمی چوب صندل، پایانی اعتیادآور و متضاد به آن می‌دهد که به عنوان محرکی برای پوشش فلزی ابتدای عطر عمل می‌کند». – تام فورد.

‎۵٬۵۶۵٬۰۰۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۵٬۵۶۵٬۰۰۰ تومان
‎۵٬۵۶۵٬۰۰۰ تومان

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۱۹
گروه بویایی گلی آلدئید
جنسیت زنانه
غلظت Eau de Parfum

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو