More Views

  • ادکلن The One Sport

Details:

ادکلن D&G The One Sport دولچه اند گابانا د وان اسپرت، بعد از ادکلن های The One د وان مردانه در سال ۲۰۰۸ و The One Gentlemen د وان جنتلمن در سال ۲۰۱۰ دلچه گابانا سومین ادکلن مردانه خود به نام The One Sport د وان اسپرت که رایحه سبک تر و تازه تری دارد، به بازار عرضه کرد. همانطور که از نام آن پیداست برای ورزشکاران فعال و پویا و یا به عبارت دیگر "گلادیاتورهای مدرن " طراحی شده است که از آزادی مطلق و هیجان فعالیت در فضای باز لذت می برند.

استفنو گابانا Stefano Gabanna در مجله WWD دبلیو دبلیو دی راجع به الهام بخشی در طراحی این عطر می گوید: "همه ما دوستانی داریم که با آنها ورزش می رویم که هرکدام از آنها با دیگری متفاوت است اما همه آنها از ورزش کردن برای خودشان لذت می برند و در مورد خودشان احساس خوبی دارند. همانطور که یک ضرب المثل آمریکای لاتینی می گوید: Mens sana in corpore sano "عقل سالم در بدن سالم است".

ترکیبات عطر D&G The One Sport دولچه اند گابانا د وان اسپرت، با مشخصه رایحه شرقی، تازه و با طراوت و خوشبو همچنان حفظ شده است که حس پویایی و تحرک را به همراه دارد. رایحه اولیه آن رز ماری به همراه رایحه آبی است و رایحه میانی ترکیبی از هل و سرخ چوب می باشد. نعناع هندی و مشک از رایحه اصلی آن است. شیشه ادکلن فرم همان شیشه ادکلن های قبلی خودش همچنان مجلل و شیک است با این تفاوت که کمی اسپرتی تر است. مدل تبلیغاتی این ادکلن Adam Senn ادام سن است. عکاسی این تبلیغات توسط Mariano Vivanco ماریانو ویوانکو می باشد.

موجود نیست

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۱۲
گروه بویایی چوبی آروماتیک
جنسیت مردانه
غلظت Eau de Toilette

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو