More Views

  • قیمت و خرید عطر D&G The One Desire دولچه اند گابانا د وان دیزایر

The One Desire

کد کالا:TP1005216

Details:

عطر D&G The One Desire دولچه اند گابانا د وان دیزایر، جایگزین ادکلن محبوب The One د وان محصول سال ۲۰۰۶ شد. کلکسیون ادکلن های زناته The One که شامل L'Eau The One , Rose The One و The One Lace Edition لو د وان ، رز د وان و د وان لیس ادیشن. شیشه ادکلن همانند شیشه های قبلی The One است منتها با رنگ مشکی و ترکیبات آن اختلاف جزئی با ترکیبات قبلی دارد.

معاون کمپانی P&G لوئیجی فئولا Luigi Feola گفت: "این ادکلن مخصوص خانم هایی است که می خواهند منحصر به فرد، زیبا و دلفریب باشند و همچنین می خواهند در بدو ورود مالک آن مکان شوند و توجه همه را به سمت خود جلب کنند چراکه بسیار جذاب هستند."

در رایحه اولیه عطر D&G The One Desire دولچه اند گابانا د وان دیزایر، مرکباتی همچون ترنج، نارنگی، لیچی و گل موگه آمیخته شده است که این ترکیبات شکوه و فریبندگی زن را فاش می کند. رایحه میانی از گل مریم تشکیل شده و رایحه اصلی آن شامل کارامل ، وانیل ، چوب صندل و مشک می باشد. این ادکلن را Stefano Gabbana و Domenico Dolce استانو گابانا و دومنیکو دلچه با همکاری Givaudan گیوادن از سازندگان معروف ادکلن طراحی کرده اند. شیشه آن مشکی همراه با نام(Desire) و دست خط گابانا با فونت Sicilian Baroque باروک سیسیلی به رنگ طلایی است. مدل این کمپین تبلیغاتی Scarlett Johansson بازیگر معروف اسکارلت جانسون و عکاس آن Terry Richardson تری ریچاردسون است.

موجود نیست

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۱۳
گروه بویایی شرقی گلی
جنسیت زنانه
غلظت Eau de Parfum

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو