More Views

  • قیمت و خرید ادکلن Pure XS Paco Rabanne پاکو رابان پیور اکس‌اس

Details:

ادکلن «Pure XS» یا (Pure Excess) در کمپین تبلیغاتی خود بر شباهت کلمات XS و س.ک.س تأکید می‌کند که این امر در مورد نسخه‌ی اصلی پاکو رابان ایکس اس XS که در سال ۱۹۹۳ ارائه شد هم صدق می‌کند. «در سال ۲۰۱۷، Pure XS بازگشت نفسانیت بیشتر را اعلام می‌کند که واژه‌ی excess در معنای واقعی خود قرار دارد».

این ترکیب به عنوان ترکیبی شرقی از چاشنی‌های تازه و رزین‌ها و چوب‌های حرارت داده شده اعلام می‌شود. دو عطرساز مرکز بین‌المللی عطر و طعم (IFF) آن فلیپو و کارولین دومور این عطر را تولید کردند. هدف آن‌ها انتقال «احساس لرزش پوست همراه با نفسانیت و در هیجان لذت قرار داشتن» بود. این ایده‌ی «لرزش در تب و تاب بودن» عطرسازان را به سمت دستیابی به ترکیبی از هر دو تمایل سوق داد که با یکدیگر در تقابل هستند و با هم هماهنگ می‌شوند: هدایت می کند: گرفتاری بدن به بدن بین دو حد مفرط متضاد.

«Pure XS یه ادکلن شرقی پر جنب و جوش، جذاب و تازه همراه با سرد و گرم و ملایم و قوی بودن پی در پی دائمی است. دو احساس بی‌تابی، مالش، جذب و تکرار یکدیگر. افراط نخست: تازگی انفجاری. در طول این پیش‌نوازش، حواس ناآرام می‌شوند و کام با میزان بیش از حد زنجبیل تقریباً به سوزش می‌افتد. یک گزش آبدار، خوشمزه که سبب ایجاد نفسانیت می‌شود. باد دوم نفسانیت: ماده‌ی خامه مانند سبز رنگ عصاره‌ی نباتی و آویشن فوق‌مردانه. افراط دوم و بی‌شرمی مضاعف: نفسانیت سوزان. دارچین اثر دل‌انگیزی را به همراه خواهد داشت و سبب به آب انداختن دهان می‌شود. یک گناه قبیح! به دنبال موجی از قدرت همراه با وانیل غلیظ اعلا دم کشیده شده با مقادیری چرم-عصاره-مشک. حیوانیت شیرین در نهایت، وقت آن فرا رسیده است تا خود را تسلیم گرمای پرتپش مر حجازی همراه با قند کنیم. احساس پوست بیش از حد گرم شده برای ورود به حالتی تغییر یافته. و به سرعت اشتیاقی کامل برای افراط بیش از حد مجدد»
‎۸۱۰٬۰۰۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۸۱۰٬۰۰۰ تومان
‎۸۱۰٬۰۰۰ تومان

اطلاعات اضافی

سال تولید ۲۰۱۷
گروه بویایی آروماتیک ادویه ای
جنسیت مردانه
غلظت Eau de Toilette

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو