More Views

  • قیمت و خرید عطر Portrayal Woman Amouage امواژ وومن پرتریل زنانه

Details:

پنجمین فصل از دومین دوره‌ی روایت Amouage امواژ با نام Portrayal پورتریال، اثری از مدیر خلاق آن Christopher Chong کریستوفر چونگ و مظهر نگرش هر فرد نسبت به خودش است. این عطر بازتابی از اصالت منحصربه‌فرد هر شخص و نمادی از آزاد کردن خود از حصار انزوایی است که جامعه به دور افراد می‌کشد با این توجیه که خود حقیقی‌شان را اغلب به شکل تکان‌دهنده‌ای غیر متعارف می‌داند.

پورتریال Portrayal مظهر توانایی هنرمند برای پیوند دوباره‌ی تکه‌هایی از زمان‌ها و مکان‌های مختلف است. در زمان ویرانی جامعه، هنرمندان قادرند در احساسات غرق شوند و در آزادی عصیان فرو روند، حس‌و‌حالی که با لندن پرهیاهوی دهه‌ی ۱۹۲۰ و برهمکنش‌های نیویورک در دهه‌ی ۱۹۸۰ میلادی قابل مقایسه است. همراهی درخشان، فریبنده و اغلب سرکشانه‌ی نسل جوان خوش‌فکر هنرمندان را از خود بی‌خود می‌کند. آن‌ها که با ناامیدی به دنبال پر کردن این خلاء هستند، با کنار هم گذاشتن هنر، فرهنگ و بخشی از وجودشان برای بازآفرینی چیزی بی‌نهایت تعریف‌ناشدنی تلاش می‌کنند.

چونگ می‌گوید: «عطر Portrayal Woman Amouage امواژ وومن پرتریل مخصوص افراد جسور است، آن‌هایی که جسارت به چالش کشیدن هنجارهای جامعه‌ی خود را دارند. این عطر از دوره‌های تاریخی تغییرات اجتماعی شگرف و افرادی الهام گرفته که از محدوده‌ی فرهنگ توده‌ای زمانشان بیرون رفته‌اند. این عطر بازتابی از شروع عصری جدید و آزادی‌هایی است که همراه آن ایجاد می‌شود».

رایحه‌ی میانی عطر Portrayal Woman Amouage امواژ وومن پرتریل ، آمیزه‌ای دودی و در عین حال شیرین است که با ترکیبی از تنباکوی کریون اِی و گرد وانیل ایجاد شده است. این عطر با کنار هم گذاشتن یاسمن در رایحه‌ی اولیه و صمغ اِلِمی در رایحه‌ی پایه‌اش، یادآور نهضت برابری‌خواهی دهه‌ی ۱۹۲۰ است. این عطر گلی مخصوص خانم‌های باوقار و فرهیخته و سرشادی است که جسارت قبول چالش را دارند. رایحه‌ی میانی آن ته‌مایه‌ای از نفسانیت گل مریم را دارد که در مجموع اثر پرشور بویی فریبنده را پخش می‌کند.

‎۶٬۹۸۱٬۰۰۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۶٬۹۸۱٬۰۰۰ تومان
‎۶٬۹۸۱٬۰۰۰ تومان

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۱۹
گروه بویایی شرقی گلی
جنسیت زنانه
غلظت Eau de Parfum

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو