More Views

  • عطر Lady Million

Details:

1 Million یکی از محبوبترین رایحه هایی است که در سالهای اخیر تولید شده است. بعد از ادکلن مردانه آن، عطر زنانه آن هم که با ثروت و طلا القا میشد، مورد انتظار بود. دو سال بعد از تولید ادکلن مردانه، زن معطر Lady Million را نشان داد. ما می توانیم تصور کنیم که این زن یا می خواهد میلیونها دلار بدست آورد و یا شبیه یک میلیون دلار است. کاملا واضح است که زنی که با این عطر نمایان میشود آتشی مزاج است و به شکل باورنکردنی نفسانی می باشد.

بطری عطر Paco Rabanne Lady Million پاکو رابان لیدی میلیون با ترکیب آن بسیار هماهنگ است. این بطری برای خانم‌ها به جای شمش طلا با یک الماس طلایی طراحی شده است. این رایحه همانطور که به ثروت و تجمل اشاره دارد، ترکیبی تعجب آور از رایحه های تازه چوب و گل ایجاد می کند. تنها الماس می تواند با طلا رقابت کند بنابراین Lady Million یک همتای کامل برای 1 Million مدرن و مردانه است.

سازنده های این عطر: Anne Flipo, Beatric Piquet و Dominque Ropion با یکدیگر این بوهای معطر را برای بزرگترین نام در صنعت عطرسازی ایجاد کردند. اما برای تولید Lady Million چه مسیرطی شده است؟ " مشخص بود که این عطر باید مانند 1 Million گیرا بود، به اندازه آن نیرومند بود ولی پیوند بویایی مستقیم با آن نداشت. زن Lady Million خیره شده و بسیار فریبا است. این جنبه سرزنده آن به ما القا میشود.

عطر Lady Million لیدی میلیون تازه است، دارای رایحه چوب و میوه می باشد مانند شهد گلهای نفسانی، اثری لطیف دارند. اولین دم بوی نفسانی پرتقال تلخ همراه با تمشک به مشام میرسد. بعد از آن انفجاری از بوی بهار نارنج. سپس شکوفه پرتقال مست کننده از آن جدا میشود. شیرینی آرامش بخش آن تمام توجهات را محسور و به خود جلب می کند. سپس با یاسمن عربی ترکیب میشود ، این ترکیب به سمت یک چیز نفسانی و در عین حال لطیف می رود. حال عطر نعناع هندی وارد میشود، عسل را با یک شیرینی معتاد کننده و وسوسه انگیز تسکین می دهد. بوی عنبر این زیبایی را پوشش می دهد .

‎۱٬۷۵۵٬۰۰۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۱٬۷۵۵٬۰۰۰ تومان
‎۱٬۷۵۵٬۰۰۰ تومان

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۱۰
گروه بویایی گلی میوه ای
جنسیت زنانه
غلظت Eau de Parfum

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو