More Views

  • عطر Natori

Details:

حذاب و دلپذیر ظرافت مدرن و شرقی غرب یک تعادل بدیع در رایحه ای جدید برای خانمها کشف کرد، Natori یک لغت ژاپنی است به معنای " بلندترین شکل هنر" . این عطر توسط Caroline Sabas ساخته شد.

رایحه آن : یک رایحه شرقی از گلها، بوی Natori با دسته گلی از گل‌های سرخ تازه آغاز می‌شود و با بوی عمیق گوجه برقانی تقویت می‌شود. بوی عمیق آن ترکیبی عجیب و فریبنده است از گل صد تومانی بنفش، یاسمنی که در شب شکوفا میشود و Ylang Ylang . به آرامی روی نقاط ضربانی می لغزد، نعناع هندی سیاه، عنبر و کمی مشک اطلسی این رایحه عجیب و وسوسه انگیز را کامل می کنند.

بطری: بطری عطر Natori یک بطری به رنگ بنفش تیره است که با شکوفه درخت کنار احساس میشود- به ویژه نیمرخی جذاب از گلبرگهای آشکار. ساخته شده از شیشه بنفش- مشکی، در نمای خارجی بطری یک پنجره کوچکی است که می توان از طریق آن عطر طلایی را نگاه کرد. زیبایی الهی و عشق خالص درخت کنار( زنبق آبی)با نماد آسیایی آمیخته شده است.

اشعار چینی برگهای آشکار و تانشده را با بدن زن زیبایی که از داخل وان نمایان میشود مقایسه مردند. شکل زنانه و ظزیف سمبل ذات پیچیده است که به سمت روشنی و آزادی باز میشود. شکل وسوسه انگیز بطری طوری است که به راحتی می توان آن را در دست گرفت: طبیعت لمسی آن جزئیات آن را گسترش می دهد مثلا درپوش آن که تقلیدی است از سنگی که به وسیله رودخانه گسسته شده است. رنگ : بنفش، به شکل سنتی سلطنتی که دوگانگی های آن را بیان می کند: تعادل و هماهنگی، قدرت و آسیب پذیری. رنگ نیز برای yin/yang آن آبی روشن و قرمز آتشی انتخاب شد.

موجود نیست

اطلاعات اضافی

شروع تولید 2009
گروه بویایی شرقی گلی
جنسیت زنانه
غلظت Eau de Parfum

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو