More Views

  • قیمت و خرید عطر My Burberry مای بربری

Details:

در سپتامبر ۲۰۱۴ یک عطر Burberry با عنوان My Burberry مای بربری وارد بازار شد برای ساخت این عطر از کت Cult trench (کالت ترنچ) برند بربری Burberry و یک باغ لندنی پس از باران الهام گرفته شده است. این عطر با عنوان عطری بسیار گل محور که وظیفه آن ورود به ۱۰ عنوان برتر در میدان رقابت لوکس زیبایی است، مطرح شده است! اهداف بلند برند Burberry بوسیله این بیانیه حمایت می شود که طی آن این عطر تبدیل به یکی از نسخ کلیدی کلکسیون عطر این مرکز تولید عطر می شود، اما همچنین بزرگترین کلکسیون در شرایطی که تا کنون یک عطر در آن تولید می شود، آماده شده است.

British Charm (بریتیش چارم) بوسیله دوربین Mario Testino (ماریو تستینو) که با هدف انتقال استایل بریتانیایی عطر و ارایه آن به زنان، به عکاسی از Kate Moss (کیت موس) و Cara Delevingne (کارار دلوین) پرداخته است.
ضمن آنکه چالش انتقال استایل غالب Trench Coat های Burberry، تازگی باران لندن و عطر یک باغ باران زده است، آرزوی برند Burberry برای نشان دادن مهارتهایش در خلق، سنت و خلاقیت بوده است. Simona Cattaneo (سیمونا کاتانئو) معاون ارشد رییس بخش زیبایی Burberry اینگونه اظهار داشت: "Burberry trench چیزی بسیار شخصی است. فرد می تواند به چندین شکل متفاوت آن را به خود بزند، در موقعیتها و مکان های متفاوت. یک ارتباط عاطفی با trench (کت ترنچ) وجود دارد و ما خواستار انتقال آن به عطری جدید هستیم." ضمن آنکه عطر جدید از دسته گلی پر گل بهمراه چرخشی مدرن و یک تاکید فلفلی تشکیل شده است.

ساختار عطر جدید My Burberry با دانه های شیرین و ترکیبات مرکباتی ترنج آغاز می شود و به گلهای شمعدانی منتج می شود. گلهای فریزیا و به طلایی در مرکز عطر قرار دارند. این عطر با پاچولی در پایه به انتها نزدیک می شود، سپس رز سنتی فولیا و رز دمشقی به آن می پیوندند، سازنده ساختار عطر My Burberries (مای بربریز) Francis Kurkdijan (فرانسیس کورکدیجان) است.

کورکدیجان گفت که "این عطر ملهم از یک باغ د رحومه لندن است، طراوت و چالاکی شهر را در آن دارید، بنابراین اثری است امروزی. باغ را دارید، گلها را دارید... و هنر باغبانی، که بسیار برای بریتانیایی ها مهم است. جنبه گلی این عطر از ایده باغ پس از باران می آید. در این حالت شما شاهد رطوبتی شکوهمند هستید. خاک را دارید، زمین را دارید. تمامی این احساسات" همینطور او در مورد انتخاب ترکیباتش گفت که او قصد داشته که "احساسات موجود در نور لندن شامل: ابرها، رطوبت، باران، گلها را تداعی کند" وی گفت که گلهای اصلی بکار رفته در آن عبارتند از رز و فریزیا، "که کمی تند است و روشنی را به کار می افزاید. سپس برگهای شمعدانی که طراوتی گیاهی ، تقریبا نعنایی به عطر می دهد. سپس از ترکیبات پشت آن می توان به برگهای پاچولی و به ، بعنوان میوه ای که بین گلابی و سیب قرار دارد، اشاره کرد. این عطر خیلی میوه ای نیست، بلکه کاملا انگلیسی است یعنی میوه ای، گلی است. سپس در قسمت بالای عطر کتان و ترنج را دارید."

بطری شاهین وار عطر مای بربری My Burberry از شیشه ساخته شده است، بهمراه یک سرعت گیر که برای ساخت آن از دکمه کت ترنچ الهام گرفت شده است. رنگ آن عسلی- بژ است، که آن نیز از کت ترنچ الهام گرفته شده است. قسمت گردن بطری، روبانی ساخته شده از همان بافتی است که کت ترنچ در کارخانه Castleford (کستل فورد) در Yorkshire (یورک شایر) ساخته شده است.

‎۱٬۲۷۵٬۰۰۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۱٬۲۷۵٬۰۰۰ تومان
‎۱٬۲۷۵٬۰۰۰ تومان

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۱۴
گروه بویایی گلی
جنسیت زنانه
غلظت Eau de Parfum

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو