More Views

  • عطر Moschino Glamour

Details:

یک رایحه جادویی، کاملا جاذب، فریبا و جدید که تولید خانه موسکینو Moschino است، نامش Glamourand بود که در اکتبر سال ۲۰۰۸ منحصرا در TFWA ارائه شد. ترکیبی است از آب میوه و گلبرگ که حس ها و جادوی ظریف آنها را فریب دهد.

عطر Moschino Glamour موسکینو گلمر با بوی شکوفه نارنگی و Artemisia فریبنده آغاز میشود، و با رایحه نمک دریا بلوری میشود. بوی عمیق آن دارای تقابل طعنه آمیز مواد تشکیل دهنده است و رنگهای شدید را مشخص می کند و رایحه مخملی بامیه و ارکیده با ظرافتهای عجیب و شفاف درخت کنار ترکیب شده اند. بوی اصلی آن فریفتگی نهایی غیر منتظره و ظریف و نفسانی عنبر و سرو را نشان می دهد که با مشک سفید غیر قابل درک پوشیده شده است.

بطری عطر گلمر Glamour با ظرافت و فریبندگی طراحی شده است، به شکل یک قلب احساساتی و پر حرارت است که دارای اختلافات ظریف و کلاسیک است. با هماهنگی که دارد شکل شیشه غنی و زیبا شده است. بطری بلوری با روکش طلایی و چوب پنبه قرمز دارای فریبندگی و زیبایی خاصی است که وافر، زنانه و نفسانی می باشد. جعبه مقوایی خارجی آن ترکیبی از رنگ قرمز و طلایی دارد و نشاندهنده لمس مدرن تجمل و بعد جدید زنانگی است.

آگهی های تبلیغاتی آن در پاریس ساخته شد. عکاسی که مسئول پوسترهای تبلیغاتی بود، Patrick Demarchelier نام داشت و کسی که صورتش به عنوان مدل برای این رایحه مورد استفاده قرار گرفت Maria CarlaBoscono بود.

موجود نیست

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۰۸
گروه بویایی گلی
جنسیت زنانه
غلظت Eau de Parfum

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو