More Views

  • ادکلن Michael Kors for Men

Details:

طراح مد آمریکایی Michael Kors عطر جدیدی برای آقایان طراحی کرده است این ادکلن تنها با عنوان مایکل کرس برای آقایان نامگذاری شده است که از سبک زندگی متمولین و بنا بر شنیده ها فردی که میداند چگونه پیچیدگیهای زندگی شهری را با نگرشی زمخت مدیریت کند، الهام گرفته است.
شعار آن این است:"عطر جدید برای آقایان به غایت متمول"
گفته میشود این عطر بازسازیی است از ژانر نعناع هندی برای آقایان که به لطف رایحه تنباکو و ادویه و چرم جیر کامل شده است. تعدادی از میوه های قرمز که "نامتعارف" به نظر میایند مگر آنکه بطور مستقیم از Thierry Mugler Angel وام گرفته شده باشند، در این عطر نمایانند.
این ادوتویلت با تاکید بر روی دارچین، بادیان ختایی، لامی، تایم، فلفل سیاه،گشنیز و هل ساخته میشود اما هسته اصلی عطر متمرکز است بر تنباکوی غنی شده با چرم جیر و عود. رایحه اصلی عطر متشکل از نعناع هندی، چوبهای براق، چوب صندل، مشک و میوه های قرمز می باشد.
ترودی لورن، معاون ارشد ریاست شرکت توسعه جهانی عطر، شرکتهای استی لادر و نیز دارای لیسانس اختصاصی عطرهای مایکل کرس می گوید: "مایکل کرس همواره نسبت به زمان خود پیشرو بوده است و این موضوع علی الخصوص در مورد عطر های مردانه صادق است."
"این عطر مخصوص آقایانی است که به ظاهر خود اهمیت میدهند و واقعا برای سر و وضع و مدشان وقت میگذارند. ما عطری را طراحی کرده ایم که تمام این خصوصیات را اعم از مدرن بودن، همراه با رایحه چوب و بوهای شرقی با تاکید ویژه بر روی ادویه ها و نکات ظریف مربوط به عطرسازی را دارا می باشد و باعث میشود این عطر وارد زندگی چنین افرادی شود."

موجود نیست

اطلاعات اضافی

شروع تولید 2014
گروه بویایی شرقی چوبی
جنسیت مردانه
غلظت Eau de Toilette

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو