More Views

  • عطر J`Aime La Nuit

Details:

عطر La Perla J’Aime La Nuit از عشق الهام گرفته شده بود، اخیرا عطر J’Aime Les Fleurs معرفی شده است. این عطر در رنگهای سبز- آبی همراه با خطوط مات و طعم‌های گل محور با ویژگیهای مرتبط با هوا و طبیعت تولید شده است. آخرین آنها، که نسخه سوم است با عنوان J’Aime La Nuit عرضه شده و راوی عشق در شب و جادوی زن اغواگر زیبا است که در پرده ای از اسرار پوشیده شده است. این عطر مثل نسخه پیشینش، از شیشه ساخته شده بهمراه یک مرکز مشکی . J’Aime La Nuit در سال ۲۰۰۸ تولید شد.
برند ایتالیایی مشهور لباس زیر لوکس La Perla جدیدترین ورژن J’Aime یا "I Love" را تولید کرده است. گوهری دیگر در خط تولید شرکت عطرهای بسیار پر احساس است.

تولیدکنندگان این عطر را با عنوان چیپره گلی، بهمراه طعمهای میوه ای و شیرین از هسته میوه جات، تمشک و کارامل معرفی کرده اند. بنابراین این عطر ادامه دهنده سنت عطرهای اغواگرانه La Perla (لا پرلا) است، به اندازه کافی شیرین که تداعی گر ترکیبات خوش اشتهایی باشد که افکار را به سوی فضاهای صمیمی تر سوق می دهد...

ترنج، فلفل و هسته میوه جات آغازگر ساختار این عطر هستند. یاسمین مصری شدید در مرکز، که به شکل تقریبا حیوانی ای شهوانی به نظر می آید. با این عطر خود را در میان کارخانه نیلوفر آبی و تمشک حس خواهید کرد. و هر چه رایحه آن پیش تر می رود، ترکیباتی چون مشک ، کارامل، عنبر و نعناع هندی وارد صحنه می شوند و طعم آن شیرین تر و تیره تر می شود.

تصویر روی این عطر، عکس مدل و بازیگر زن آلمانی Rainne ten Haken (رنه تن هاکن) است. این عطر توسط Francoise Caron (فرانچسکو کارون) در سال ۲۰۰۷ ساخته شده است.

‎۱٬۰۷۴٬۰۰۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۱٬۰۷۴٬۰۰۰ تومان
‎۱٬۰۷۴٬۰۰۰ تومان

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۰۸
گروه بویایی گلی میوه ای
جنسیت زنانه
غلظت Eau de Parfum

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو