More Views

  • قیمت و خرید عطر Christian Dior Joy کریستین دیور جوی

Details:

عطر Christian Dior Joy کریستین دیور جوی در پایان ماه اوت سال ۲۰۱۸ به عنوان یادآوری از لذت‌ها و زندگی معرفی کرد. که به عنوان رایحه انرژی، سرزندگی و نرمی و همچنین خوشحالی و روحیه مثبت ساخته شد.

این یک عطر سرشار از لبخند پرانرژی گل ها و مرکبات، نوازشی نرم از جنگل و آرامش مشک است؛ عطری با هزاران نکات ریز و بم و در عین حال شفاف و روشن است.

فرانسوا دوماشی François Demachy از عطرسازان دیور Dior در این مورد می‌گوید: عطر Joy محصول Dior احساس قدرتمندی از شادی را با تفسیری از نور به صورت بو می‌دهد. این عطر شبیه نقاشی های شاعرانه‌ای است که غنی از تکنیک دقیق‌اند اما در ظاهرشان پیدا نیست. این عطر از ریزه‌کاری‌های بسیاری ساخته شده، که انبوهی از جوانب که منجر به احساسی روشن و آشکار می¬شود.

توضیحات ترکیبات این عظر که توسط Dior ارائه شده: «برگاموت خرد شده و ماندارین همزمان با رایحه گل ها منتشر می‌شود. رز حواب‌آلود و یاسمن بی‌پروا با این میوه‌های لذیذ در یک لبخند سرزنده ترکیب می‌شوند. چوب صندل گرم و نرم ما را در آغوش می گیرد. نجوای شفاف و خاکی مشک یک اثر صمیمانه مانند اثر لطیف و حساس تماس پوست با پوست را ایجاد می کند».

بطری Dior Joy شکل ساده‌ای دارد، از جنس کریستال و صورتی روشن، و مانند جواهرات است. چهره تبلیغاتی این عطر جنیفر لارنس است
‎۲٬۰۷۰٬۰۰۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۲٬۰۷۰٬۰۰۰ تومان
‎۲٬۰۷۰٬۰۰۰ تومان

اطلاعات اضافی

سال تولید ۲۰۱۸
گروه بویایی گلی چوبی مشک
جنسیت زنانه
غلظت Eau de Parfum

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو