More Views

  • ادکلن Vision III

Details:

خط تولید موفقیت آمیز ادکلن مردانه جگوار ویژن Jaguar Vision با خلق ورژن جدید آن به نام جگوار ویژن ثیری Jaguar Vision III توسعه بیشتری پیدا کرد. قرار گرفتن در گروه رایحه چوبی-شرقی از مزایای این ادکلن محسوب می شود و برای مردانی که بیشتر سخت گیر و پیچیده هستند در نظر گرفته شده و توسط عطر ساز فرانسوی که بیش از ۲۰ سال صاحب این هنر است دومینیک پریساس Dominique Preyssas طراحی و ساخته شده است.

رایحه Jaguar Vision III مظهر جدیدی از مردانگی معاصر و ترکیب هنرمندانه اسانس های تازه و فریبنده می باشد. در ابتدا بوی تازه و با طراوت ترنج، لیمو و گریپ فروت با هل تلخ آشکار می شود که ترکیبی از رایحه اولیه را تشکیل داده اند. با بوی یاس فریبنده در رایحه میانی بسیار شگفت زده می شوید که این رایحه هیپنوتیزم کننده به آرامی با آکوردهای خنک دریایی با روش مشخص و غیر متعارفی ترکیب می شود و در نهایت رایحه اصلی که از طریق ترکیب چوب صندل، نعناع هندی، دانه تونکا، چوب سدر، وانیل و مشک به دست می آید، قدرت این محصول را نمایان می کند.

استنشاق این رایحه بر روی پوست که حس پیچیده و لوکسی را ایجاد می کند یکی از خصوصیات بارز و معمول ادکلن های جگوار Jaguar است. این ادکلن توسط تری د باشماکف Thierry de Baschmakoff (استت، پاریس) طراحی شده است. بطری آن شفاف همانند ورژن قبلی خود بسیاز زیبا است، با این تفاوت که شیشه آن مشکی می باشد.

‎۴۲۶٬۰۰۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۴۲۶٬۰۰۰ تومان
‎۴۲۶٬۰۰۰ تومان

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۱۱
گروه بویایی شرقی چوبی
جنسیت مردانه
غلظت Eau de Toilette

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو