More Views

  • قیمت و فروش ادکلن Hugo Boss Bottled Night هوگو باس باتلد نایت

Details:

ادکلن Hugo Boss Bottled Night هوگو باس باتلد نایت، ورژن جدید از خانه عطر هوگو باس است که در سال ۲۰۱۰ ویترین مغازه ها را به خود اختصاص داد. این ادکلن مرد جوان جاه طلبی را هدف قرار داده است که اهدافش را می شناسد و برای چالش جدید تلاش می کند. او به هر چه اراده می کند می رسد و هر هدفی را می تواند تشخیص دهد.

عطر Hugo Boss Bottled Night هوگو باس باتلد نایت، خوش بو است که متشکل از ترکیبات چوبی مردانه و قوی است. این عطر با رایحه های اسطوخودوس و درخت فان آغاز می شود، در حالیکه در مرکز بر رایحه های بنفشه آفریقایی، تاکید می کند و در پایه، عطر به ساختار چوبی گرم و ارزشمند و ظریف درخت Louro Amarelo و مشک پر شور متکی است.

شیشه این ادکلن یادآور شبهای گرم تابستان است. این شیشه از تفاوتهای ریز آبی بسیارتیره و مشکی بر روی شیشه متمایز بدنه ساخته شده است. (هوگو باس باتلد- یکی از پرفروشترین ها در دنیای عطر بوده است، ۶۰ میلیون شیشه از این عطر به فروش رفت.)

طرح کلی تیره شیشه عطر نوید یک ساختار اغواگرانه، قوی و بسیار مردانه را می دهد. تصویر تبلیغاتی حک شده بر روی شیشه این عطر Ryan Reynolds (رایان رینولدز) بازیگر است.

‎۱٬۳۵۷٬۵۰۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۱٬۳۵۷٬۵۰۰ تومان
‎۱٬۳۵۷٬۵۰۰ تومان

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۱۰
گروه بویایی چوبی آروماتیک
جنسیت مردانه
غلظت Eau de Toilette

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو