More Views

  • عطر Beyonce Heat Rush بیانسه هیت راش

Details:

خواننده مشهور، بیانسه Beyonce عطر جدیدی با نام Heat Rush (هیت راش) را به عنوان جانشینی برای ورژن هیت سال گذشته تولید می کند. نخستین عطر او موفقیت بزرگی برایش به همراه داشت و هوادارانش را هیجان زده کرد. در فوریه ۲۰۱۱ تنها یک سال پس از عرضه عطر هیت، این عطر جدید وارد بازار شد.

هیت راش نسخه دیگری است که قرار است با همکاری Coty Beauty (کوتی بیوتی) ساخته شود. عطرسازی که بر روی این عطر جدید کار کرد، Honorine Black از Firmenich نام داشت. انتظار می رود این ورژن جدید هیت، همراه کاملی برای هیت باشد، چرا که هیت برای شب ایده آل است درحالیکه هیت راش برای پیاده رویها و ملاقاتهای روزانه فوق العاده است. تمرکز این عطر این بارمعطوف ترکیبات شهوت انگیز نیست، بلکه بر شیک بوددن تکیه دارد. بیانسه شخصا توجه بسیاری به خلق عطرهایش دارد و مثل نوشتن یک ترانه به آنها نزدیک می شود.او امیدوار است که زنان تمامی نسها، خود را در رایحه های این عطر بیابند، چرا که این عطر جوان، تازه و نه چندان جدی است.

نت آغازگر هیت راش عبارتند از ساختاری از شربت میوه ای پرشور، پرتقال خونی و گیلاس برزیلی. مرکز این عطر از ارکید زرد پلنگی ، شکوفه های انبه و hibiscus (هیبیسکوس ) تشکیل شده است، در حالیکه پایه عطر با گرمای ناشی از چوب درخت ساج، عسل عنبر و مشک غروب ریو احاطه شده است.

موجود نیست

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۱۱
گروه بویایی گلی میوه ای
جنسیت زنانه
غلظت Eau de Toilette

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو