More Views

  • عطر Gucci Premiere Eau de Toilette

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

Gucci Premiere Eau de Toilette

کد کالا:TP1007424

Details:

گوچی یک همتای جدید برای عطر پرمیوم گوچی (2012) با نام ادکلن پرمر گوچی از اکتبر 2014 روانه­ی بازار می­کند…
چهره­ ی زن اصلی کمپین بلیک لایولی (بازیگر) است. او گفت:
«برای من، عطر یک اعتماد قرار داده شده در یک شیشه است. شما آن را اسپری می­کنید و آناً احساس قدرت می­کنید- یک نفسانیت وجود دارد که با عطر می­آید و عطر قدرتی بر روی مردم دارد. ولی در حالی که گوچی پرمیر نماینده ­ی یک لحظه در فرش قرمز یا یک شب بزرگ در بیرون از خانه است، نسخه­ ی ادکلن ملایم ­تر است. ادکلن تمامی حضور عالی نسخه­ ی اصلی را دارد، ولی رام شده است و تازه ­سازی شده است. شما واقعاً می­توانید به عنوان عطر روزانه از آن استفاده کنید.»
گفته می­ شود که عطر جدید درخشنده ­تر، لطیف ­تر و با یک نفسانیت تجدید شده از درخشندگی جسورانه است که مرحون گل­های فروزان و مرکبات گازدار است.
پریمیر EDT گوچی با نوت ­های بالایی شکوفه­ ی پرتقال و روغن­های مرکبات سبک شروع می­شود و ریختن یک شیشه ­ی سرد شامپاین انگور بر روی یک شیشه­ ی دراز و زیبا است. قلب یک دسته گل درخشنده­ ی فریزیا، سا و رز ملایم را ارائه می­ کند. پایه شامل چرم، نعناع هندی و مشک است.
فریدا جیانینی که مدیر خلاقیت گوچی است اضافه کرد که «در ادکلن جدید، یک تعادل فریبنده از یاس سمبک و رز بلغاریایی ووجود دارد که این دو گل ­های زنانه ­ی زیبای سنتی هستند که با فریزیای لطیف در تضادند. نتیجه یک رایحه ­ی زنانه­ی مدرن پرطراوت است که شما در حین استفاده به صورت روزمره از آن لذت می­ برید.»

موجود نیست

اطلاعات اضافی

شروع تولید 2014
گروه بویایی گلی چوبی مشک
جنسیت زنانه
غلظت Eau de Toilette

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو