More Views

  • ادکلن Gucci Guilty Black

Details:

ادکلن گوچی گیلتی Gucci Guilty به عنوان رایحه پیشرو قرن ۲۱ معرفی شد. در این بی پروایی، برنده جایزه عطر جهانی، بیگناهی امروز زنان و مردان جوان عطر و بوی تحریک کننده ای را کشف کرده که کاملا اعتیاد آور ثابت شد است. جویندگان هیجان در سراسر جهان در لذت گناه غرق و اغوا شده اند. حالا، در تاریک و رموز گوچی گیلتی بلک Gucci Guilty Black، داستان هنوز بیش از پیش وادار کننده شده، راه جدیدی به آن نشان داده شده، پرشور تر و جسورانه تر شده است.

کارگردان خلاق فریدا جیانینی اظهار کرده: "این شخصیت ها همانطور که مارا مجذوب میکنند جان مان را نیز میگیرند. ما مشتاق به دانستن در مورد فصل بعد داستانشون هستیم همانطور که در مورد عطر گوچی گیلتی بلک Gucci Guilty Black نیز دوست داریم این چیزا رو بدونیم". عاشقان Gucci Guilty Black هیجان انگیز ترین طرف یکدیگر را به ارمغان می آورند: آنها تنها با شکوه و با هم سرکش هستند. بی باک در شور و شوق خود، آنها بی پروا هستند، بی شرم، غیر قابل پیش بینی آماده برای مواجهه با هیجانات هستند.

جاذبه آنها غریزی است: اونا به جایی میرن که احساس خطر و باهم بودن کنن. بیش از حد هرگز به اندازه کافی برای جوانان لذت‌گرا که همدیگر رو به سوی زندگی باکمال‌تر هدایت میکنند کافی نیست. دوباره و دوباره، آنها با شکستن قوانین لذت می برند. Gucci Guilty بوی زیاده روی و لذت گناه هستند. حالا در Gucci Guilty Black، خانه انتخابی تحریک آمیز کرده، سیاه براق روکش شده با قرمز درخشان با سبز بافته شده است.

‎۱٬۲۴۲٬۰۰۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۱٬۲۴۲٬۰۰۰ تومان
‎۱٬۲۴۲٬۰۰۰ تومان

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۱۳
گروه بویایی آروماتیک فوژر
جنسیت مردانه
غلظت Eau de Toilette

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو