More Views

  • عطر Gucci Guilty Black

Details:

گوچی گیلتی بلک Gucci Guilty Black عطری گل شرقی شدید است که ترکیب آن بدین صورت است: رایحه بالایی عطر و بوی خواستین با مقدمه ای درخشان از میوه های قرمز شاداب و یک مشت بی ربط از فلفل صورتی را داراست.

خلق و خوی جوان بی باک را دارد. رایحه میانی: رایحه مرکزی تمشک و هلو با زنانگی بی پروا یاس بنفش و بنفشه را ترکیب کرده است. اینجا تندرنس در میان روحیه مطمئن و امرانه ای قرار دارد.

رایحه پایه: نعناع هندی که مشخصه عطرهای گوچی است در اینجا بوی وسوسه مصرف مواد اعتیاد آور را تولید میکند در حالی که جذابیت انبر زنانگی عمیقی را پیشنهاد میکند. گوچی از آرم G برای تحریک و براندازی استفاده کرده است.

گوچی گیلتی بلک Gucci Guilty Black حامل این انجمن و هنوز هم بیشتر است. هرکز جفتی در این لوگو وجود نخواد داشت که آنرا تحریک آمیزتر جلوه دهد. نام تجاری برای یاد سبز و قرمز راه راه بافتش معروف است. سیگنالینگ هر دو "ساخته شده در ایتالیا" و "میراث لوکس" را دارد. در اینجا این بافت ها تبدیل به طرح های رنگ جن.س.یتی شده اند: سیگنال خطرناک قرمز برای Guilty Black heroine، سبز بدون محدودیت برای قهرمانش. بطری ها غیر قابل انعطاف با حروف درشت، با کمال و سیاه هستند. به عنوان یکی که از گوچی انتظار دارد، درخواست تجدید نظر بزرگ در بطری marriage of high-tech و high style وجود دارد.

دست نوشته جیانینی: "من میخواهم طراحی محرکی برای Guilty Black درست کنم که براساس بسته بندی کنونی Guilty باشد. شیشه ای قرمز مهیجی را برای عطر زنانه، سبز برای عطر مردانه، به عنوان ادای احترام به نوار بی انتها تار گوچی اضافه کردیم". تصاویر که از طریق آن خانه به وسیله گوچی گیلتی بلک Guilty Black برای جهان به ارمغان آورده شد، توجهات رو جلب خود کرده است.

‎۱٬۸۳۰٬۰۰۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۱٬۸۳۰٬۰۰۰ تومان
‎۱٬۸۳۰٬۰۰۰ تومان

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۱۳
گروه بویایی شرقی گلی
جنسیت زنانه
غلظت Eau de Toilette

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو