More Views

  • عطر Fabulous

Details:

تولید کننده محبوب آمریکایی لباس زیر ویکتوریا سیکرت Victoria’s Secret عطر پنج ستاره برند خود با نام Fabulous را طراحی دوباره و تاحد کمی تغییر داده است. این عطر اکنون با طرح پاپیونی در دسترس است.

"Forever Fabulous: پاپیونی طناز است که یکی از هوس برانگیزترین عطرها است، با ظاهری زیبا و جدید."این عطر بخاطر ملایم بودنش، تازگی اش و زنانگی فوق العاده اش مورد توجه قرار می گیرد. برخی از مصرف کنندگان دراز مدت این عطر همچنین متوجه شده اند که شیشه جدید این عطر، حاوی ورژن تا حدی متفاوتی به نسبت نسخه اورجینال آن است که باعث شده حتا خوشبوتر نیز باشد.
"گلهای نرم ترکیب شده با میوه های بی وزن و پایه ای از گرمای ترکیب شده. نتیجه، عطری گلی و نوآورانه است که به سه گانه درخشان کشمش بیدانه، شکوفه چوب شیطان و فریزیای صورتی متکی است. فراتر از شورانگیز."

ساختار این عطر با کشمش بیدانه آبدار، برگهای بنفشه، نکتار زردآلو، و اسانس ماندارین طبیعی آغاز می شود و به مرکز عطر که متشکل است از شکوفه های چوب شیطان، لی لی دره، یاسمین سامباک و فریزیای صورتی و پایه عطر متکی است به چوب صندل استرالیایی، مشکهای اختصاصی، بنژوئن، و وانیل نرم میکس شده.

موجود نیست

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۱۵
گروه بویایی گلی میوه ای
جنسیت زنانه
غلظت Eau de Parfum

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو