More Views

  • ادکلن The One
  • قیمت و خرید ادکلن The One Dolce & Gabbana دولچه اند گابانا د وان

Details:

The One د وان، پس از معرفی موفقیت آمیز عطر د وان زنانه ، کمپانی Dolce & Gabbana دلچه و گابانا همین محصول را برای مردان در مارس سال ۲۰۰۸ به بازار ارائه کرد. Stefano Gabbana استفانو گابانا ایده به وجود آمدن ادکلن مردانه را برای طراحی این ادکلن دنبال کرد کاملا مردانه و کلاسیک " یک ادکلن کلاسیک معمولی نیست بلکه کلاسیک مردانه که برای سالها ماندگار است و در دسته ادکلن هایی قرار می گیرد که زنان شیفته رایحه آن می شوند." رایحه آن بر طبق نظریه گابانا ترکیب شده چرا که او خواستار خلق یک رایحه با ترکیب چوبی شرقی بود. گابانا می گوید: "من رایحه تند شرقی را دوست دارم و هرگز ترکیبی با این رایحه به بازار ارائه نکرده بودیم." رایحه The One د وان، کمی گرم تر از دیگر ادکلن های مردانه (دلچه گابانا) است.

رایحه اولیه ادکلن The One Dolce & Gabbana دولچه اند گابانا د وان، از ترنج، گشنیز و ریحان است. رایحه میانی زنجبیل و عطر بهار نارنج به همراه کمی هل می باشد رایحه اصلی ترکیبی از سدر، عنبر سائل و تنباکومی باشد که رایحه ای کاملا مردانه را به وجود می آورد.

شیشه ادکلن همانند شیشه ادکلن زنانه اش می باشد با این تفاوت که درب مستطیل شکل آن قهوه ای شکلاتی و زیر آن با فلز نقره ای رنگ طراحی شده است.

مدل این کمپین تبایغاتی بازیگر هالیوودی Matthew McConaughey متیو مک کوانی، کسی که به تیم طراحان دلچه گابانا در نیویورک ملحق می شود، می باشد. وقتی که وی را به عنوان مدل انتخاب کردند دلچه و گابانا گفتند که ما باید جذاب ترین مرد روی کره زمین را برای تبلیغات خود داشته باشیم. در ادامه گابانا اضافه کرد این اولین باراست که مدل یکی از کمپین های ادکلن D & G مردانه به عنوان مدل لباس (دلچه گابانا) ظاهر می شود.

‎۱٬۸۱۲٬۵۰۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۱٬۸۱۲٬۵۰۰ تومان
‎۱٬۸۱۲٬۵۰۰ تومان

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۰۸
گروه بویایی چوبی ادویه ای
جنسیت مردانه
غلظت Eau de Toilette

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو