More Views

  • عطر Diorissimo

Diorissimo

کد کالا:TP1004015

Details:

دیور سیمو Diorissimio عطری رومانتیک و متعلق به دهۀ ۵۰ است. در قلب آن یک سوسن مهربان به عنوان گل "شانس" مورد علاقۀ دیور می شکفد. عطر Dorissimo درست مانند یک صبح مه آلود بهاری در جنگل،تازه و روشن است. نوتهای اولیۀ آن شامل سوسن و یلانگ یلانگ بوده، نوتهای اصلی آن تشکیل شده از رایحۀ گل نرگس و بورونیا که رد بوی گل یاس را به جای می گذارد.

کریستین دیور Christian Dior معتقد است که گل سوسن سمبل امید، شادی و لذت است. فرانسوی ها این گل را گلی افسانه ای می دانند. بر طبق افسانه ،یک جنگجوی شجاع و بی باک به نام سن لئونارد که می خواست روزهایش را در میان گلها و درختان سپری کرده و زندگی اش را وقف خدا کند، اجازه خواست تا در جنگل زندگی کند. اژدهایی به نام وسوسه در آن جنگل زندگی می کرد. بین آنها جنگ و خونریزی در گرفت. لئونارد شجاعانه با اژدها جنگید تا اینکه او را شکست داد. در مکانی که خون اژدها به زمین ریخت علفهای هرز سمی شروع به روییدن کردند اما هر جا که خون لئونارد زمین را خیس کرد تخت‌هایی از گل سوسن شروع به شکفتن کرد.

فرانسوی ها معتقدند که گل سوسن گلی مقدس بوده و بدین گونه بود که Dior دیور از خلق این عطر شگفت آور الهام گرفت. خالق این عطر ازگراس، فرانس و هدموند رودنیتسکا می خواست که عطری را تولید کنند که انقلابی بوده و روند عطرهای شیرین را که بازار را در تصرف گرفته بودند در هم شکند. هدف او ساده سازی فرمول عطر و ساختن عطری بود که ساده و روشن باشد. او هنگامی که در باغ خود استراحت می کرد ساخت عطری مشابه عطر موگت که در برگیرندۀ احساساتش بود را در سر می پروراند. دیور و رودنیتسکا در سال ۱۹۵۵ همدیگر را ملاقات کردند و رویای خود را در سال ۱۹۵۶ به حقیقت رساندند. Diorissimo ساخته شد! تصویر این عطر توسط رنه گراوو نشان داده شد. به زعم کریستین دیور، Diorissimo عطر روح او یا "حالت معطر روح او" می باشد.

‎۳٬۸۰۶٬۲۵۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۳٬۸۰۶٬۲۵۰ تومان
‎۳٬۸۰۶٬۲۵۰ تومان

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۱۹۵۶
گروه بویایی گلی
جنسیت زنانه
غلظت Eau de Toilette

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو