More Views

  • عطر No.5

Details:

عطر Chanel No.5 شنل نامبر فایو، پیشرو خانواده معطر آلدهید، رایحه اولیه No.5 با عطر دسته گلی از یاسمن Grasse و رز آغاز میشود. چوب صندل و خس خس به رایحه پایانی آن عطر چوب و جنگل می بخشد. جنبه مرموز این عطر به علت حضور آلدهیدها است.

یک عطر افسانه ای و رهبر بی چون و چرای عطرهای ابداعی، Chanel No.5 از نظر فروش رتبه اول را در جهان دارد. Chanel Mademoiselle که طراحی لباسش در دهه ۲۰ شیک و مد روز بود، از Ernest Beaux یک سازنده روسی عطر است خواست تا " عطری زنانه برایش تولید کند که بوی یک زن را بدهد." او دو مجموعه تولیدات خود را از ۱ تا ۵ و از ۲۰ تا ۲۴ به او نشان داد. او نمونه پنجم را انتخاب کرد. Ernest Beaux برای اولین بار مواد ترکیبی، آلدهیدها، را در فرمولاسیون خود ادغام کرد – آنها را با رزو یاسمن Grasse ، ترکیب کرد و یک رایحه مرموز و غیر قابل توصیف بدست آورد. یک کار نبوغی! هیچ کس تا به حال جرات نکرده بوداز یک گل عطرهای خوشبو تولید کند.

یک زن خرافاتی، شنل Chanel مجموعه جدید خود را در پنجم ماه می، پنجمین ماه سال، با نمونه پنجم منتخب معرفی کرد و نام آن را No.5 گذاشت. عطر اول در یک بطری ساده، بدون تزئینات، و هندسی قرار داشت. یک بطری شفاف و مربع شکل با نسبتهای کامل. شکل درب آن یادآور Place Vendome در پاریس است. یک مثال کلاسیک از "کمتر بیشتر است".

موجود نیست

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۱۹۲۱
گروه بویایی گلی آلدئید
جنسیت زنانه
غلظت Eau de Parfum

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو