More Views

  • ادکلن Ck Be

Details:

ایده عطر "خودت باش" است. شفاف، ابریشمی و خیلی جذاب است. عطر تازه جنگلی برای مردان و زنان با گشایش تازه ترنج، نارنگی، سرو کوهی، سنبل، نعناع بیابانی و رایحه های سبز می باشد. در قلب ترکیب یاسمن، ارکیده، فریزیا، مگنولیا با نشان نهفته هلو وجود دارد. سدر، عنبر، مشک، صندل و وانیل در پایه هستند. عطر توسط آن گوتلیب در سال ۱۹۹۶ ساخته شد.

عطر محبوب سی کی بی (Ck Be) توسط خانه کلوین کلاین در سال ۲۰۰۹ بعنوان نسخه محدود در مجموعه بسیار جالب و خاصی بنام We Are Not وی آر نات معرفی شد. زمینه این مجموعه برابری و رهایی است. پیام "ما یکی هستیم" است و طرح زمینه با پیامی اتخاذ می شود که روی شیشه ها به زبانهای مختلف جهان نوشته می شود. درکنار خطوط تمیز و ساده و طراحی مینیمالیست، نسخه جدید محدود برای ابداعات فناوری و ابزارهایی بکار می رود که برای کاربران گزینه های مختلف تکنولوژی در یک محصول که آنها برای خودشان انتخاب می کنند ارائه می شود.

مجموعه های سی کی وان Ck One و سی کی بی Ck Be وی آر وان در بسته های رویه شفاف بسته بندی می شند که دارای جعبه تبدیل امواج صوتی در پایه خود هستند و با فرمت Mp3 همسازند. پیشنهاد می شود که موسیقی هیچ مانع زبانی را نمی شناسد و احساسات را بوضوح منتقل می کند و مهم نیست که شما به چه زبانی صحبت می کنید. بلند و در قسمت جلوی بسته بیرونی قرار دارد.

‎۸۸۰٬۰۰۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۸۸۰٬۰۰۰ تومان
‎۸۸۰٬۰۰۰ تومان

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۱۹۹۶
گروه بویایی گلی چوبی مشک
جنسیت زنانه/مردانه
غلظت Eau de Toilette

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو