More Views

  • عطر Jasmin Noir

Jasmin Noir

کد کالا:TP1002621

Details:

بولگاری ‌‌Bvlgari عطر جدید خود بنام جزمین نواق Jasmin Noir را در سپتامبر ۲۰۰۸ به بازار عرضه کرد. بطری تیره رمز آلود آن شیء مورد علاقه بسیاری از طرفداران خانه بولگاری خواهد شد درحالیکه عطر بسیاری از هواداران ترکیبهای گلدار جنگلی را جذب خواهد نمود.

عطر Jasmin Noir جزمین نواق به زنان بین ۲۵ و ۴۰ سال اختصاص می یابد که حاضرند تا بیشتر از میانگین قیمت معمولی نسخه های قبلی Bvlgari بولگاری پول بپردازند. عطرسارها کارلوس بنایم و سوفی لابه (عطر سازهای خانه IFF) مسئول این عطر تجملی سال هستند.

عطر در تقابل دوگانه نگر رایحه مردانه و زنانه ساخته می شود. عطرسازها می خواستند جزمین نواق Jasmin Noir را با یاسمن بعنوان عنصر اصلی اما با روش یسیار متفاوت تری نسبت به قبل بسازند. یاسمن پنهان می شود و با رایحه رمزآلود چوب گرانبها بصورت تیره خلق می شود. ترکیب با عصاره گیاهان سبز با گلهای باغ باز می شود. قلب در بر دارنده رازقی خالص در ترکیب با رایحه مغز بادام اطلس نما است درحالیکه پایه رایحه های تیره چوب گرانبها را بهمراه شیرین بیان خالص و همخوانهای تونکا معرفی می کند.

تبلیغات بازرگانی برای این عطر در جزیره اسپانیایی ایبیزا انجام شد و مدل تبلیفاتی آن کیت موس است که گردنبد الماس بسیار گران قیمتی از بولگاری را بر گردن دارد درحالیکه شیشه عطر در پیش زمینه قابل رویت است.

موجود نیست

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۰۸
گروه بویایی شرقی گلی
جنسیت زنانه
غلظت Eau de Parfum

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو