More Views

  • قیمت و خرید عطر و ادکلن Opus VIII Amouage اوپس ۸ امواژ

Opus VIII

کد کالا:TP1000520

Details:

صرف نظر از سن یا جنسیت، این عطر چوبی، گلی که در ذهن این خبره عطر خلق شده، از بهترین مواد تشکیل دهنده ای که در تمام جهان وجود دارد ساخته شده است. یاسمین سامباک از هند در آرامش با یلانگ یلانگ از کومور و گل پرتقال از مراکش ترکیب شده است تا رایحه ای طلایی در طعمهای قسمت بالای عطر ایجاد کند. این ادکلن در آغاز پودر خامه ای روشنی پراکنده می کند که راه را برای مجموعه ای از طعمهای فریبنده باز می کند. زعفران، زنجبیل و عود در مرکز متناقض این عطر، معجونی جادویی با عمقی جذاب می آفریند.

موجی از تجملات سورئال از ساختار این عطر به همراه قدرت تیره ی بنژوئن، درخت گل حنا، بای و خس خس از ساختار عطر عبور می کند. آرام بخش، تند و شک آور، عطر Opus VIII (اوپس ۸) بواسطه کیفیت و ماندگاری که از Amouage (امواژ) انتظار می رود، جایگاه خود را محکم می کند.

شیشه سفید رنگ بهمراه خال های طلایی روی آن گویای رایحه نشاط آور این عطر است. جعبه ی کتاب مانند آن، یک Toile de Jouy سفید و سیاه و گلدار است، به همراه کنگره ی شیشه که تصور Trompe L’oeil را در آدمی ایجاد می کند.
یک تجلیل شاعرانه از تجربه های بویایی، مجموعه کتابخانه آمواژ(Amouage’s Library Collecttion ) تجلیلی است از جذابیت، خلاقیت و ذوق و استعداد. هر یک از هشت عطر آن، ابزاری اثیری است که نشان دهنده جنبه های بسیار یک مکاشفه است.

نت Opus VIII- Library Colletion ، عبارتند از یاسمین، یلانگ یلانگ، گل پرتقال، کندر، زعفران، زنجبیل، خس خس، چوب گایاک، درخت گل حنا، بنژوئن، بای جاماییکایی .

‎۷٬۴۸۱٬۲۵۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۷٬۴۸۱٬۲۵۰ تومان
‎۷٬۴۸۱٬۲۵۰ تومان

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۱۴
گروه بویایی شرقی چوبی
جنسیت زنانه/مردانه
غلظت Eau de Parfum

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو