More Views

  • قیمت و خرید عطر و ادکلن Opus V Amouage اوپس ۵ امواژ

Opus V

کد کالا:TP1000511

Details:

رایحه های گرانبها و قابل توجه که به کمال، اصالت، و استعداد ارج می نهند. رایحه ها با مجموعه ها و قطعاتی که ما هر یک را در مسافرت بدست آوردیم القا شدند؛ قطعاتی که جلدی از خاطرات را ارائه می دهند. هر رایحه یک کد و یک شماره اثر دارد که وضعیت آن را به عنوان یک کار تکمیل شده در یک مجموعه بزرگتر مشخص می کند. رایحه ها طبقه بندی ها را به مبارزه می طلبند، از جنسیت فراتر می روند و به کسی که از آنها استفاده می کند این امکان را می دهند تا داستان منحصر به فرد خود را ایجاد کند. اینها کلاسیک های بی انتها هستند، زاده هنر قدیمی عطرسازی هستند. مسافرت قابل تغییر رسانه های قراردادی را از طریق قدرت ائتلاف اینترنت و هدایت جهانی که همواره در حال تغییر است ، شناسایی می کند.

عطر و ادکلن Opus V (اوپس ۵) ساخته شده توسط Amouage امواژ، شاهکار کلاسیک جنگلی با زیبایی خالص زنبق زرد که هماهنگی کامل با تشدید نفسانیت agarwood دارد، آغاز میشود. اگر نیشکر و رز اختلافات ظریف و این ترکیب زیرکانه را بیان کنند ، رایحه های آغازین و عمق با رایحه پایه و اصلی که جنگلی و چرمی است کامل میشوند.

‎۷٬۴۸۱٬۲۵۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۷٬۴۸۱٬۲۵۰ تومان
‎۷٬۴۸۱٬۲۵۰ تومان

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۱۰
گروه بویایی شرقی گلی
جنسیت زنانه/مردانه
غلظت Eau de Parfum

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو
  • محسن موافق زاده
    من ادکلن opus vرا خریداری کردم و رایحه بی نظیری داره و با توجه به محل سکونت من در کنار ساحل خلیج فارس واقعا دوام عالیه ای داره