More Views

  • قیمت و خرید عطر Journey Woman Amouage امواژ جورنی

Details:

عطر جورنی Journey الهام شده از Art Deco در شانگهای در دهه ۱۹۲۰ و فیلم نوآر چینی است، جورنی عطری پالایش شده برای خانمهای شیک است که خوب می دانند تماسی ملایم و گذرای ابریشم بسیار جذابتر از جسارتی زمخت است.

این عطر با رایحه ملایم گلهای یاسمین آغاز می شود، گلهایی که با عسل پوشانده شده اند و با چای یاسمین برانگیخته می شوند. گیاه چوب شیطان تماسی از جنس زردآلو را تداعی می کند بهمراه Lapsang Souchong (چای لاپسنگ سوچونگ) و اشاره ای به بوی چرم است.

با گذشت زمان شکوفه های یاسمین، ابتدا حالتی خامه ای به خود می گیرد بهمراه نرمی ای که مثل ابریشم سطح پوست را می پوشاند، سپس طلایی می شود مانند صمغ عنبر پوشیده شده که در پایه مخلوط شده باشد. عطر چای کم کم از بین می رود، اما رایحه زردآلوها رسیده و آبدار می شود، و یک شیرینی تابستانی به این دسته گل می افزاید. نقره های تنباکوی مخصوص پیپ، ادویه ها، سدار، چرم و دود شروع به چرخیدن حول این گلها می کنند و با این کار سایه هایی که با گرمای طلایی عنبر درتضاد است، بوجود می آورند.

در هنگام خشک شدن عطر، با افزودن عمق و غنا جلوه های شرقی و آرام جورنی قوی تر می شوند. در حالیکه همچنین منجر به شکل گیری عطری می شود که در احساس، شرجی تر است. اما این عبارت است از حالت خامگی باورنکردنی جورنی و پالایش یکنواخت که واقعا دل انسان را می رباید. این است عطر فوق العاده ای برای یک بانوی با اعتماد به نفس که نیازی به فریاد زدن احساس نمی کند و می داند که شیک بودن از جنس پیچیدگی، بیشترین تاثیر را به جای می گذارد.

مواد تشکیل دهنده Journey جورنی زنانه:
چوب شیطان، زرد آلو، چای یاسمین، عسل، جوز، هل، یاس رازقی، Freesia (فریزیا)، درخت گل ابریشم، چوب سدار، زعفران، تنباکو، چزم، وانیل، Cypriol (سایپریول)، مشک.

‎۶٬۹۸۱٬۲۵۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۶٬۹۸۱٬۲۵۰ تومان
‎۶٬۹۸۱٬۲۵۰ تومان

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۱۴
گروه بویایی شرقی گلی
جنسیت زنانه
غلظت Eau de Parfum

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو