More Views

  • قیمت و خرید عطر Honour Women Amouage امواژ آنر

Details:

آمواژ آنر Amouage Honour زنانه که از اپرای Madame Butterfly (مادام باترفلای) پوچینی الهام گرفته است، عطری لطیف و حتا برگردانی سرشار از احساسات از گلهای سفید است. (چطور ممکن است که احساسات در آن وجود نداشته باشد هنگامیکه بر اساس داستان خودکشی قهرمان زنی شکل می گیرد که زمانیکه آن سرباز آمریکایی که او درانتظارش است، به وطنشان باز می گردد و فرزندشان را با خود می برد؟) عشق با افتخار، "این قهرمان زن پیش از مرگش اعلام می کند که " زمانیکه کسی نمی تواند دیگر در افتخار زندگی کند"

Honour Woman (آنر وومن) با طعم ریواس ترش آغاز می شود و در پایه از صمغ‌های تند ملایم، عنبر و چرم تقریبا غیر محسوس تشکیل می شود و پایان می پذیرد. اما بخش تاثیر گذار Honour Woman در مرکز گل محور آن نهفته است. یاسمن که غالبا برای تداعی حس شرجی گلخانه مورد استفاده قرار می گیرد، دراینجا به شکلی شفاف و سبک بمانند یک شاهزاده در میان ملازمان سفید پوشش لی لی دره، یاسمین، میخک صد پر و گل مریم رام شده احاطه شده است. اینطور به نظر می رسد که یاسمن مشتاق کهCio Cio San مربوط به Madame Butterfly (مادام باترفلای) یکبار از آن استفاده کرده، پس از خیانت Pinkerton (پینکرتون) به ورژنی شیک تر و وزین تر اگر چه تراژیک از آن گل تبدیل شده است. به این ترتیب (اروس) Eros به Thanatos (تانتائوس) تبدیل شد.

با خشک شدن این عطر، رد پای ریواس باقی می ماند همانطور که پایه گرم و کمی تند آن افزایش می یابد. حتا بدون داستان ملودراماتیک نقل شده این عطر، روایت عطری Honour Woman فی نفسه قوی است.

Honour Woman در یک بطری کریستال سفید بهمراه دربی طلایی که یک کریستال Swarovski (سواروفسکی) عقیق بر روی آن قرار گرفته است، عرضه شده است.

مواد تشکیل دهنده Honour woman:
فلفل، ریواس، گشنیز، یاسمین، گل مریم،یاسمن، لی لی دره، میخک صد پر، Vetiver (خس خس)، کندر، عنبر، تریاک، چرم.

‎۵٬۵۸۵٬۰۰۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۵٬۵۸۵٬۰۰۰ تومان
‎۵٬۵۸۵٬۰۰۰ تومان

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۱۱
گروه بویایی شرقی گلی
جنسیت زنانه
غلظت Eau de Parfum

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو