More Views

  • قیمت و خرید ادکلن Amouage Epic Man امواژ اپیک مردانه

Epic Man

کد کالا:TP1000515

Details:

با جدیدترین رایحه مردانه خود برای مردان. The house Of Amouage از رموز شرق تجلیل کردند. ترکیب ادویه های نادر و رزینها که در جاده ابریشم حمل میشوند، این عطر خاور دور و خاورمیانه را پیش هم آورده است، و یک ائتلاف دراماتیک و هماهنگ ایجاد کرده است. این رایحه غلیظ دعوتی است به یک سفر دریایی خطرناک و عجیب.

رایحه های آغازین ادکلن Amouage Epic Man امواژ اپیک مردانه، که پر از کندر، ادویه، هل، زعفران و درخت جوز هستند نور کم طلای بخارا و جواهرات سمرقند را منعکس می کنند... آنها ما را به پشت دیوارهای مرموز چین می برند. ما نمی توانیم کمک کنیم اما شجاعت و زیبایی ترکیب کندر آن را تحسین می کنیم. رایحه ای که در بوی اولیه و اصلی این عطر وجود دارد، ترکیبی ایجاد می کند که بقیه عناصر وافر و تیره را کنار هم جمع می کند. وقتی این رایحه خشک ، بلسانی و تند جمع شد، به نظر میرسد که هر یک از مواد تشکیل دهنده آن آن روی فریبنده و دلکش خود را نشان می دهند.

Oud، نوعی صمغ، چوب صندل، نعناع هندی، مشک و ادویه های مختلف همه و همه از ترکیب شدن با کندر سود می برند. و وقتی Epic گارنتی می کند که عاشقان بخور خوشبو، طرفداران Oud و چرم را به هیجان می آورد باید یادداشت کرد. قبلی در سراسر گسترش و پخش رایحه وجود دارد و بعدی در پایه عمیق، شهوانی و شبانه سلطنت می کند. یک شاهکار مردانه که تاثیرش روی زنان کمتر از این نخواهد بود.

‎۶٬۹۸۱٬۲۵۰ تومان

گزينه‌های کالا

* فیلدهای الزامی

‎۶٬۹۸۱٬۲۵۰ تومان
‎۶٬۹۸۱٬۲۵۰ تومان

اطلاعات اضافی

شروع تولید ۲۰۰۹
گروه بویایی شرقی چوبی
جنسیت مردانه
غلظت Eau de Parfum

نظر خودتان را بنویسید

به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ماندگاری بو
  • امیر
    بوی غلیظ مطلوب با پخش و ماندگاری بالا
  • شاهین شرق
    بسیار خوشبو و با وقار و ماندگار